نقاط حساس در هنگام رابطه جنسی

نقاط حساس در هنگام رابطه جنسی

در این نوشته برای شما دانستی نقاط حساس در هنگام رابطه جنسی را بیان کردیم ، پس با دقت این مطلب را در فیس نم بخوانید .

نقاط تحریک زنان کجاست | در دکتر سلامی بخوانید

1-گوش ها : گوش به دلیل وجود عصب های انتهایی زیاد در لمس شدن بسیار حساس است . این منطقه با بوسیدن ، زمزمه کردن و دمیدن زنان را تحریک می کند .

2- گردن : بیشتر زنان با نوازش کردن و بوسیدن این منطقه تحریک می شوند .

3- باسن : با دست زدن آرام و آهسته ماساژ دادن این منطقه جریان خون در این قسمت از بدن زیاد شده و باعث تحریک می شود . ولی سعی کنید به آرامی و نرمی این کار انجام دهید و از حرکات خشونت آمیز خود داری کنید .

4- کمر : به دلیل وجود اعصاب در ناحیه کمر و متصل شدن آن به لگن این منطقه به تحریک جنسی حساس می باشد . بسیاری از خانم ها این نوع تحریک را دوست دارند . تحریک کردن این منطقه می تواند با نوازش کردن ، بوسیدن و… انجام شود .

5- لب : لب منطقه مهمی در تحریک زنان می باشد . بوسیدن آرام و با محبت زنان برای شروع رابطه اهمیت بالایی دارد .

لبها را می توان از جمله ی حساس ترین نقطه بدن زن دانست و بوسیدن برای زنها شاید خیلی مهمتر از مردها باشد. خیلی از مردها تاثیر بوسیدن و لبها را در زنان نادیده می گرند اما باید بدانند که لبها جزء مهمترین قسمتهای تحریک حس جنسی زنها است. بوسیدن با عشق  و آرام زنان را خیلی بیشتر از هر چیزی تحت تاثیر قرار می دهد.

6- نوک سینه : این منطقه از حساس ترین مناطق بدن زنان است . این قسمت به آرامی و با حرکات ظریف تحریک می شود . حرکات زبان در این ناحیه می تواند لذت بخش باشد .

تقریبا تمام زنها موافقند که نوک پستان را می توان از جمله حساس ترین نقطه بدن زن و از محرک‌ترین قسمتها دانست.اما به شرطی که همسرشان بداند چطور با آنها زنش را تحریک کند. خیلی از آقایان بر اساس تجربه به مرور زمان ممکن است یادبگیرند که چطور نوک پستان همسرشان را تحریک کنند اما خیلی ها هم اصلا نمی‌دانند چطور این کار را بکنند. یکی از ظریفترین و مهمترین رفتارهای مردها در رابطه زناشویی همین است.

زن ها ممکن است گاهی از خشونت و رابطه‌های جنسی خشن لذت ببرند اما کمتر زنی هست که دوست داشته باشد همیشه اینگونه رابطه جنسی خشن داشته باشد. تحریک نوک پستان زنان احتیاج به ملایمت و حرکات ظریف دارد. حرکت آرام چرخشی زبان بر روی نوک سینه برای زنان بسیار لذت بخش‌تر است تا اینکه مثل یک کودک شیرخواره با سینه مادر رفتار شود.

7-سر : ساده ترین و لذت بخش ترین کار برای خانم ها نوازش کردن موهای آنهاست . این کار در شروع و پایان رابطه تاثیر لذت بخشی برای زنان دارد .

در پایان رابطه برای محبت کردن به همسر خود و اطمینان دادن به آنها در دوست داشتن یکی از بهترین کارها صحبت کردن ، ابراز احساسات و نوازش موهای همسر می تواند باشد . ا دچار ناتوانی جنسی می باشید مقاله درمان اختلال نعوظ را بخوانید . 

  • زنها عاشق این هستند که مردها با دستان و لبانشان بدنشان را کشف کنند. خیلی از زنها حتی خودشان هم نمی دانند که کدام قسمت بدنشان بیشتر احساس لذت به آنها می‌دهد. اما چیزی که ثابت شده است این است که زنها حاشیه و معاشقه رابطه جنسی را بیشتر از خود عمل دخول دوست دارند. این مسئله شاید بیشتر توجیح روانی داشته باشد اما اگر می خواهید بهترین و عاشقانه‌ترین رابطه زناشویی را با همسرتان داشته باشید به حاشیه ها و نکات ظریف دقت کنید.
  • یکی از مهمترین و جنجالی ‌ترین بحث‌ها راجع به ارگاسم زنان بحث یافتن کولیتورس زن است. درواقع با قطعیت می توان گفت که کولیتوریس حساس ترین نقطه بدن زن است. جالب است بدانید میزان رگ‌های عصبی در کولیتوریس زن بسیار بسیار بیشتر از آلت تناسلی مردان است و به همین علت میزان لذتی که زن‌ها از تحریک شدن کولیتوریس می‌برند قابل مقایسه با لذت جنسی مردها نیست البته به شرطی که همسرشان بداند چطور آن را تحریک کند.
  • مردها شاید سالها نفهمند که اشتباه می کردند همانطور که خود زن هم شاید ندانندکه قسمت حساس آلت تناسلی و واژن او کجاست. مرد باید کاملا با لطافت و آرامی کولیتوریس را کشف کند. هیچ اشکالی ندارد که  مرد در اولین رابطه ‌های زناشویی از زن بپرسد. او می تواند به راحتی مرد را  راهنمایی کند. می‌توانند به کمک یکدیگر بدن همدیگر را کشف کنند و بدانند که این بهترین حالت رابطه زناشویی است. خیلی از زنان معتقدند که اوج لذت برای آنها این است که در حین دخول هم از ناحیه کولیتوریس و هم جی اسپات ارضا شوند. 
  • هر دو اینها را می‌توانید با انواع روشهای مختلف تجربه کنید. اما اگر مرد در حین عمل دخول زن را از ناحیه کولیتوریس ارضا کند احتمالا بهترین ارگاسم را به او بخشیده است. نحوه رسیدن به ارگاسم از ناحیه کولیتوریس دربین زنان مختلف متفاوت است و مرد باید از همسرش راجع به این مسئله سوال کند تا مبادا با عمل اشتباه باعث درد و آزردگی شود. اما معمولا با حرکت خیلی آرام و گردشی انگشتان دست روی کولیتوریس زن به  ارگاسم لذت‌بخشی می‌رسد.

نقاط تحریک جنسی در مردان (خانم ها بخوانید و بدانید)
نقاط حساس در هنگام رابطه جنسی

نقاط تحریک آقایان  | در دکتر سلامی بخوانید

1-آلت تناسلی و نقطه  F  : در طول رابطه و قبل از دخول با نوازش کردن این ناحیه از بدن آقایان توسط همسر باعث  برانگیختن شدن آنها می شود و لذت بیشتری به همراه دارد .تحریک آلت تناسلی آقایون در ابراز جنسی آنها تاثیر مهمی دارد .

نقطه F زیر آلت تناسلی قرار دارد. به دلیل وجود سلول های عصبی بسیاری که در این منطقه وجود دارد این ناحیه یکی از قوی ترین نقاط تحریک  می باشد . 

2-بیضه ها : بیضه ها منطقه بسیار حساسی در بدن آقایون می باشند . این ناحیه به دلیل وجود سلول های عصبی زیاد بیشترین توانایی را در تحریک آقایون دارد .

3-پرینیوم یا نقطه P  : حد فاصل بین مقعد و آلت تناسلی است . لمس کردن این ناحیه به دلیل وجود پروستات باید به آرامی انجام شود .

4- لب و دهان : بوسیدن در مردان باعث ترشح همورمون هایی مانند آکسی توسین می شود . آکسی توسین هورمونی است که در ایجاد کردن میل جنسی نقش مهمی دارد به همین دلیل به اسم هورمون عشق معروف است . لب برای مردان مانند زنان عضو حساسی می باشد .

5-نواحی داخل ران : نقطه ای که ران و مفصل ران را به هم وصل می کند در تحریک آقایان بسیار مهم است ، که معمولا نادیده گرفته می شود . نوازش و بوسه های آرام این ناحیه در لذت جنسی تاثیر زیادی دارد . 

6- گوش : وجود گیرنده های حساس در این منطقه باعث حساسیت زیاد آنها شده است . تحریک کردن این قسمت از بدن آقایون در تجربه ارگاسم به آنها کمک می کند . 

7- نوک سینه : این قسمت در مردان هم بسیار حساس است . تحریک آنها در طول رابطه اهمیت بالایی دارد و بهتر از نادیده گرفته نشود .

8-زیر بغل : این ناحیه معمولا نادیده گرفته می شود ولی با نوازش و ماساژ جنسی برای مردان بسیار لذت بخش است .

فیس نم 

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

دوازده − چهار =