هزینه سفر به استانبول چقدر است؟

هزینه سفر به استانبول چقدر است؟

هزینه سفر به استانبول چقدر است؟
، استانبول ، ترکیه ، سفر

برای سفر به استانبول چقدر پول نیاز دارید؟ شما باید برنامه ریزی کنید که روزانه حدود 18 TRY (27 دلار) برای تعطیلات خود در استانبول هزینه کنید ، که متوسط ​​قیمت روزانه بر اساس هزینه های سایر بازدیدکنندگان است. مسافران گذشته به طور متوسط ​​35 TRY (4.92 دلار) برای وعده های غذایی یک روزه و 15 TRY (2.17 دلار) برای حمل و نقل محلی هزینه کرده اند.

همچنین ، متوسط ​​قیمت هتل در استانبول برای یک زوج TRY263 (37 دلار) است. بنابراین ، یک سفر به مدت دو هفته به استانبول به طور متوسط ​​2،649 TRY (376 دلار) هزینه دارد. تمام این قیمت های متوسط ​​سفر از سایر مسافران جمع شده است تا به شما کمک کند تا بودجه سفر خود را برنامه ریزی کنید.

سبک سفر:

تبدیل ارز:

متوسط ​​هزینه روزانه به ازای هر نفر ، در روز

TRY189

هر هفته یک هفته

TRY 1،324

2 هفته به ازای هر نفر

TRY2،649

برای هر نفر یک ماه

TRY5،675

یک هفته برای یک زن و شوهر

TRY2،649

2 هفته برای یک زن و شوهر

TRY5،297

یک ماه برای یک زن و شوهر

TRY11،351

این داده ها از بودجه سفر مسافران واقعی گرفته شده است – نحوه عملکرد آن. این شماره ها را در وب سایت خود قرار دهید.

تعطیلات به مدت یک هفته در استانبول معمولاً برای یک نفر در حدود 3124 TRY هزینه دارد. بنابراین ، یک سفر به استانبول برای دو نفر حدوداً 2،649 TRY برای یک هفته هزینه دارد. هزینه یک سفر دو هفته ای برای دو نفر در استانبول 5،297 TRY است. اگر به عنوان یک خانواده سه یا چهار نفره در سفر هستید ، قیمت اغلب اوقات پایین می آید زیرا بلیط های بچه ها ارزان تر است و اتاق های هتل قابل اشتراک است.

اگر در مدت زمان طولانی تری کندتر سفر می کنید ، بودجه روزانه شما نیز کاهش می یابد. دو نفر که به مدت یک ماه در استانبول با هم سفر می کنند اغلب می توانند برای هر نفر بودجه روزانه کمتری نسبت به یک نفر که به مدت یک هفته تنها سفر می کند ، داشته باشند.

استانبول چقدر گران است؟ چه مقدار پول برای استانبول نیاز دارم؟

هزینه سفر به استانبول چقدر است؟ استانبول گران است؟ در اینجا متوسط ​​هزینه سفر استانبول بر اساس دسته بندی تقسیم می شود. تمام این قیمت های استانبول از بودجه مسافران واقعی محاسبه می شود.

بودجه اسکان در استانبول

متوسط ​​هزینه های روزانه

از مسافرانی مثل شما محاسبه شده است

میانگین قیمت هر نفر برای اقامت در استانبول TRY132 است. برای دو نفر که دارای یک اتاق معمولی دو نفره در هتل هستند ، قیمت متوسط ​​اتاق هتل در استانبول TRY263 است.

منبع : https://medad.io/

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

دو × 2 =