تناسب اندام، تنها تناسب اندام نیست!

تناسب اندام، تنها تناسب اندام نیست!

تناسب اندام • برای داشتن اندام زیبا چکار باید کرد؟ - تناسب اندام، تنها تناسب اندام نیست!

تا بحال به این موضوع فکر کرده اید که تناسب اندام تا چه اندازه می‌تواند مهم و حیاتی باشد؟ همه ما دیده ایم افراد ورزشکاری که از زندگی خود کاملا راضی هستند و زندگی سالمی دارند؛ اما آیا تناسب اندام تنها به سلامت جسمی ما کمک می‌کند؟ بیایید طور دیگر به موضوع نگاه کنیم، همه ما می‌دانیم که تناسب اندام تا چه اندازه می‌تواند در سلامت روح و روان هم کمک کننده باشد.

زمانی که شما ورزش می‌کنید حتی اگر هنوز به اندام ایده‌آل خود دست نیافته باشید به خوبی می‌توانید بالا رفتن اعتماد بنفس را در خود احساس نمایید، با بالا رفتن اعتماد بنفس‌تان شما بهتر میتوانید در جامعه حضور پیدا کرده و با دیگران ارتباط بگیرید؛ پس تناسب اندام، تنها تناسب اندام نیست؛ البته موارد دیگری هم همراه با ورزش کردن برای شما ایجاد می‌شود، مانند:

حس خوب نسبت به خود خواهید داشت: زمانی که شما ورزش می‌کنید، احساس خوبی نسبت به خود خواهید داشت و همین احساس باعث می‌شود تا خود را بیشتر دوست داشته باشید و اینگونه بتوانید زندگی بهتر و سالم تری داشته باشید.

برنامه ریزی به زندگی شما پا می‌گذارد: اگر همیشه زمان از دست شما خارج میشود و نمیتوانید به خوبی زمان خود را برنامه ریزی کنید، ورزش به زندگی شما نظم خواهد داد به گونه ای که بتوانید به خوبی به تمام کارهای خود برسید و هیچ کار انجام نشده ای نداشته باشید.

با کسلی و بی حالی خداحافظی کنید: شاید برای شما هم پیش آمده باشد که صبح ها از خواب بیدار میشوید و کسل و خسته هستید و این حس تا پایان روز همراه شما است، به ویژه این حس این روز ها با وجود بیماری کرونا، بیشتر شده است؛ اما با ورزش و تمرین میتوانید این روز های خود را پر انرژی و شاد کنید.

پیشنهاد بدنسازی : معرفی دستگاه های بدنسازی به تفکیک عضلات

چگونه ورزش را تبدیل به عادت کنیم؟

ورزش و تناسب اندام از آن دسته فعالیت هایی هستند که همه ما آن ها را در برنامه ریزی های آینده خود میگذاریم؛ اما این آینده کی میرسد؟ چند وقت است که این برنامه ریزی را برای آینده خود دارید؟ پس بهتر است از این خیال بیرون آیید که یک روزی خواهد رسید که بهترین روز برای ورزش و شروع آن باشد، بلکه باید از همین حالا شروع کنید!

شاید از نظر شما شروع ورزش کار سختی باشد، اما ما اینجاییم تا این کار را برای شما آسان کنیم و نشان دهیم که ورزش کردن، انجام فعالیت های سخت نیست و شما میتوانید در ابتدا با آسان ترین روش ممکن شروع کنید و کم کم به آن علاقمند خواهید شد، به گونه ای که نمی‌خواهید هیچگاه آن را کنار بگذارید؛ ما مطمئن هستیم که با همراهی مجله خبری دکتر سلامی، شما به راحتی به اندام ایده‌آل خود خواهید رسید.

به یاد داشته باشید که هیچ روشی مانند ورزش شما را نمی‌تواند شما را قدرتمند سازد به گونه ای که بتوانید هر آنچه در ذهن دارید را عملی نمایید. پس به خود ثابت کنید که میتوانید و با مراجعه به ما ورزش را از لیست کارهای آینده خود خط زده و به کارهای امروز خود اضافه کنید.

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

20 − 12 =