محمد انصاری در آستانه جدایی از پرسپولیس

محمد انصاری در آستانه جدایی از پرسپولیس

محمد انصاری ؛ محمد انصاری در آستانه جدایی از پرسپولیس


ورزش3 : محمد انصاری که در لیگ پانزدهم یکی‌از خریدهای گمنام پرسپولیس محسوب می‌شد , در ادامه با نمایشی درخشان و عبور از سه مدافع چپ مدعی دیگر توانست به ترکیب اصلی راه یابد و در نهایت نیز چهره قابل اعتنای سرخپوشان لقب گرفت .

نمایش موفق انصاری در پرسپولیس سبب شد تا کارلوس کی روش هم نتواند از روی نام این مدافع چپ پا به آسانی عبور کند و در چندین مرحله شانس حضور در اردوها و پوشیدن تی شرت تیم ملی را به دست آورد . انصاری که روزهای بی حاشیه ای را در پرسپولیس طی 5 فصل اخیر پشت سر گذاشته , پس از فینال لیگ قهرمانان در سال 2018 با بدشانسی های بزرگی مواجه شده‌است .

 صدمه دیدن رباط صلیبی در دیدار مقابل کاشیما آنتلرز رفته رفته او‌را از ترکیب اصلی دور کرد و در ادامه در شرایطی که آرزو زیادی برای موفقیت مجدد در‌این مجموعه داشت , صدمه دیدن مجدد از منطقه رباط صلیبی در دوران مهیا سازی پس از شیوع کرونا , بار دیگر اورا روانه بیمارستان و عمل جراحی کرد .

انصاری با پشت سر گذاشتن موفق فعالیت جراحی و تست های پزشکی , بار دیگر به تمرینات پرسپولیس بازگشت و به گواه هم تیمی هایش از آمادگی مطلوبی برای رقابت دوباره برای حضور در ترکیب برخوردار بود . با این حال کادرفنی و یحیی گل محمدی ترجیح دادند با اعتنا به فشار بالای بازی ها و فشردگی آنها , ریسک چندانی برای بازی دادن به او نداشته باشند و طی دیدارهای اخیر دقایقی کوتاه فقط فرصت حضور در میدان را به دست آورده است .

مدافع چپ پای پرسپولیس که در فصل هجدهم هم سودای جدایی از این تیم را به مقصد تراکتور داشت و در نهایت با مدیریت ایرج عرب در جمع سرخپوشان به فعالیت ادامه داده بود , اکنون بار دیگر قصد جدایی کرده است .

 وی طی روزهای اخیر تصمیم خویش را برای جدایی از جمع سرخپوشان و حضور در گروه دیگری را دنبال کرده و به زودی هم قصد دارد طی جلسه با مدیران پرسپولیس این تصمیم خویش را به طور رسمی اعلام نماید و با جدایی از این مجموعه , مقصد جدیدی را گزینش نماید .

بایستی مشاهده کرد یحیی گل محمدی و مدیران پرسپولیس با اعلام نیاز نسبت بدین بازیکن , اورا از تصمیم خویش منصرف خواهند کرد یا این که اجازه این اتفاق را بعداز 5 فصل حضور در جمع سرخپوشان به او خواهند داد .

مجله خبری دکتر سلامی

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

دو + 10 =