آیا با محصولات پرپشت کننده مژه و ابرو آشنا هستید؟

آیا با محصولات پرپشت کننده مژه و ابرو آشنا هستید؟

چشمان هر فردی می‌تواند مظهر زیبایی و یک معیار قوی برای زیبایی سنجی افراد قرار گیرد. علاوه بر این تاثیری که چشم ها در ارتباطات به ویژه در همان چند ثانیه اول ارتباط دارد، هیچ یک از اعضای دیگر صورت، ندارند. پس چشم های هر فردی می‌تواند تاثیر گذارترین عضو در صورت هر فردی باشد.

آیا با محصولات پرپشت کننده مژه و ابرو آشنا هستید؟|مجله خبری دکتر سلامی

اگر به چشم ها دقت کنید تنها رنگ و شکل آن ها نیست که باعث زیبایی و تاثیرگذاری آن ها شده، مژه ها و ابرو ها نیز تاثیر بسیار زیادی روی چهره هر فردی دارد. از گذشته تا اکنون نام های چشم و ابرو در کنار هم استفاده شده است و این نشان دهنده تاثیر این دو عنصر جدا نشدنی در کنار هم است.

پرپشتی مژه و ابرو از آن دسته نعمت هایی است که تعدادی از افراد آن را به صورت خدادادی دارند، ولی این به این معنی نیست که اگر شما ابرو و مژه های پرپشتی ندارید و یا اگر به هر دلیلی دچار ریزش شده اند، ناامید باشید و تا ابد خود را محروم از آن بدانید، بلکه با مجله خبری دکتر سلامی در این مطلب همراه باشید تا شما را با محصولات پرپشت کننده مژه و ابرو آشنا کنیم؛ محصولاتی که می‌تواند تاثیرات فوق العاده ای برای شما به همراه داشته باشند و تا همیشه در ذهن شما به عنوان بهترین محصولات حک شود.

به دنبال پاک کردن صورت مسئله نباشید:

بسیاری از افراد وقتی با موضوع ریزش و یا نازک شدن مژه ها و ابروهای خود روبرو می‌شوند سعی در مخفی کردن و یا بی توجهی به آن را دارند و با استفاده از لوازم آرایشی و یا استفاده از مژه مصنوعی سعی دارند تا این موضوع را پنهان کنند، در صورتی که این راه در واقع یک ظلم به خود است و اگر شما از این دسته افراد هستید، همین حالا این روش را متوقف کنید.

استفاده از لوازم آرایشی مانند استفاده از انواع مدادهای ابرو برای پرپشت نشان دادن آن ها و یا استفاده از مژه مصنوعی و یا هر نوع ریمل حجم دهنده و یا بلند کننده برای از بین بردن این مسئله که مژه ها و ابروهای شما کم پشت شده اند، به این معنا است که شما به این ریزش و کم شدن آن ها بیشتر کمک می‌کنید، پس بهتر است به جای پاک کردن صورت مسئله، به فکر راه حلی برای آن باشید و تا دیر نشده و مژه ها و ابروهای شما ضعیف تر نشده اند، دست به کار شوید.

اما در این میان افرادی هستند که نسبت به محصولات پر پشت کننده مژه ها و ابرو مانند؛ سرم ها، ژل ها، محلول ها و .. بدبین هستند و فکر می‌کنند این محصولات  تاثیری ندارند، در پایان مطلب به این سوال که آیا واقعا این محصولات تاثیرگذار هستند یا خیر، پاسخ خواهیم داد. در ادامه به معرفی 3 محصول فوق‌العاده برای پرپشتی ابرو و مژه ها می‌پردازیم.

تقویت مژه و چندین روش خانگی برای پرپشت شدن و “تقویت مژه”

3 محصول از بهترین های پرپشت کننده ابرو:

با سرم تقویت کننده ابروی سریتا، ویتامین E را به ابروهای خود هدیه دهید:

ویتامین E، یکی از ویتامین هایی است که برای رشد مجدد ابروهای شما می‌تواند بسیار کمک کند، در واقع این ویتامین با تاثیر روی سلول های فولیکولی ابروهای شما می تواند آن ها را تحریک به فعالیت و در  نتیجه رشد ابروها شود. سرم سریتا در کنار ویتامین E همچنین به ضخامت بیشتر و پرپشتی ابرو های شما و همچنین به رشد سریعتر  آن ها کمک میکند.

محلول تقویت کننده لامینین، برای آن ها که عجله دارند:

اگر از آن دسته افرادی هستید که میخواهید خیلی سریع به جواب برسید و پرپشتی ابرو های خود را هر چه سریع تر در آینه ببینید، ما به شما محلول تقویت کننده لامینین را پیشنهاد می‌دهیم. این محلول با بالا بردن گردش خون در پوست شما، روی فولیکول های ابروهای شما تاثیر گذاشته و آن ها را وادار به ساخت و فعالیت برای رویش مجدد ابرو می‌کند. عصاره های رزماری و گزنه و آویشنی هم که در این محلول تقویت کننده به کار برده شدن اند برای ضخیم کردن ابروها می‌باشند.

استحکام ابرو ها با سرم تقویت کننده سینره:

ریزش ابروها یکی از اتفاقات ناخوشایندی است که ممکن است هر فردی را درگیر کند، اگر در این جریان قرار گرفته اید و هر بار که به ابروهای خود دست می‌کشید متوجه می‌شوید به سادگی ابروهای شما می‌ریزند، نگران نباشید؛ سرم تقویت کننده سینره یک انتخاب درست برای بالا بردن استحکام و پرپشتی ابرو های شما است.

3 تقویت کننده موثر برای تقویت مژه ها:

ریمل ژله ای گلدن رز یک محصول متفاوت:

این محصول که از برند گلدن رز است توانسته در مدت کمی طرفداران زیادی را به  خود جذب نماید و آن هم یک دلیل بیشتر ندارد و آن هم تاثیرگذاری سریع این محصول می‌باشد در واقع ریمل ژله ای گلدن رز با وجود دانه های رنگی و ویتامین های A  و E در خود میتواند سبب پرپشتی و ضخیم شدن مژه های شما شود. علاوه بر این این ریمل میتواند به حالت دادن طبیعی مژه های شما بسیار کمک نماید.

تالیکا، برای آنان که ریزش مژه شدید دارند:

این محصول یکی از محصولات حرفه ای برای جلوگیری از ریزش مژه های شما است که میتواند از ریزش های شدید نیز جلوگیری نماید و همچنین باعث تیره شدن رنگ مژه های شما شود و به مرور زمان آن ها تیره و خوش حالت نماید. این ژل با دو اپلیکاتور به کمک شما می آید تا برای همیشه با ریزش مژه های خود خداحافظی کنید و از پرپشتی مژه های خود لذت ببرید.

آدور کوین، برای افرادی که خاص پسندند:

ژل تقویت کننده آدور کوین، یکی از ژله ای پرطرفدار موجود در بازار است که می‌تواند برای جلوگیری از ریزش مژه ها و همچنین بالا بردن ضخامت و پرپشتی مژه ها به شما کمک نماید. علاوه بر این بی رنگ بودن این ژل به شما کمک می‌کند تا بتوانید از آن به عنوان ریمل آرایشی برای داشتن حالت طبیعی مژه های خود از آن استفاده کنید.

آیا محصولات پرپشت کننده مژه ها و ابرو، موثر اند؟

این یکی از رایج ترین سوالاتی است که درباره این محصولات پرسیده می‌شود و بسیاری از افراد نگران این موضوع هستند تا از این محصولات نتیجه دلخواه را دریافت نکنند، اما باید گفت که این محصولات با توجه به مواد تقویت کننده و ویتامین های مورد نیاز مژه ها و ابروها در آن ها به کار میرود می‌توانند باعث رویش مجدد و همچنین بالا بردن ضخامت آن ها شوند و همچنین جلوگیری کند از شکنندگی و ضعیف شدن آن ها به همین دلیل می‌تواند یک محصول موثر باشد؛ اما در هنگام مصرف آن ها نباید عجله داشت! ممکن است این نوع محصولات برای  شما دیرتر پاسخ مثبت را به همراه داشته باشند، پس در هنگام مصرف صبور باشید.

مجله خبری دکتر سلامی

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

12 − 7 =