واریز سودهای سهام عدالت ارتباطی به سجام نداشت

واریز سودهای سهام عدالت ارتباطی به سجام نداشت

سهام عدالت

فارس: عسکر توکلی امروز درباره آخرین وضعیت سهام داران سهام عدالت اظهار کرد:مرحله نخست سودهای سهام عدالت برای سهام داران واریز شد و مرحله تکمیلی نیز به زودی آغاز می شود.

وی با بیان اینکه واریز سود سهام عدالت ارتباطی به سجام نداشت و از طریق شماره شبای افراد بود، افزود:تصور بر این بود به این دلیل سجام نگرفتند سود سهام عدالت به حساب شان واریز نشد درحالی که جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.

رئیس اتحادیه تعاونی های سهام عدالت کشور اضافه کرد:سهام داران در ارتباط با واریز سود سهام عدالت نگران نباشند؛ به این دلیل که مرحله بعدی واریز سود سهام عدالت ماه های فروردین و اردیبهشت خواهد بود.

دبیر فراکسیون سهام عدالت مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه تشکیل فراکسیون سهام عدالت در مجلس خبر خوبی بود که با همدلی نمایندگان به ویژه نمایندگان استان مازندران رقم خورد، تصریح کرد:همدلی نمایندگان مازندران با دارا بودن 2 میلیون و 600 هزار سهام دار منجر به تشکیل فراکسیون برای 49 میلیون سهامدار کشور شد پس ما می توان امیدوار به اتفاقات خوب در این حوزه باشیم.

توکلی با بیان اینکه اولویت نخست فراکسیون، تعیین تکلیف وضعیت سهام داران متوفی است، چراکه فوتی ها هم سهامدار ما هستند، اضافه کرد:تصمیم گیری در ارتباط با جاماندگان سهام عدالت نیز در مجلس پیگیری می شود.

وی با تاکید بر اینکه فرمایش مقام معظم رهبری در ارتباط با شعار سال سرلوحه کار ما قرار دارد، خاطرنشان کرد:مدیریت سهام عدالت محور کار دغدغه رهبری به صورت عملی خواهد بود.

انتهای پیام/م

برای دریافت اخبار مهم و گلچین روز ما را دنبال کنید .

مجله خبری دکتر سلامی

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

سه × پنج =