آغاز مسابقه خوانندگی جدید تلویزیون

آغاز مسابقه خوانندگی جدید تلویزیون

مسابقه خوانندگی

تسنیم: این مسابقه با معرفی استعدادهای برتر خوانندگی از میان افغانستانی های مقیم ایران، شامگاه پنجشنبه ها و جمعه های هر هفته از شبکه «آی فیلم 2» پخش می شود.

سه تن از هنرمندان برجسته موسیقی ایران همچون امیر تاجیک (خواننده)، محمدرضا چراغعلی(آهنگساز) و مهرداد هویدا (خواننده) داوران حاضر در مسابقه «نواهنگ» و هادی کریمی مجری آن است.

در مسابقه استعدادیابی خوانندگی «نواهنگ» 48 نفر از افغانستانی های مقیم ایران که با عبور موفقیت آمیز از مرحله راستی آزمایی، برای اجرا در بخش مسابقه تلویزیزیونی انتخاب شده اند، با هم به رقابت می پردازند. این افراد به 12 گروه چهارنفری تقسیم شده و هر گروه در یک قسمت از برنامه “نواهنگ” با یکدیگر رقابت می کنند.

همچنین از هر برنامه یک نفر با رأی داوران بالا می آید و 12 نفر در سه برنامه نیمه نهایی شرکت می کنند و در آخر سه نفر برگزیده نیمه نهایی، در برنامه فینال، عناوین اول و دوم و سوم را با رأی داوران به دست می آورند.

در “نواهنگ” به هر خواننده افغانستانی شرکت کننده، کد اختصاصی هم تعلق می گیرد و بینندگان می توانند با شماره ای که شبکه اعلام می کند، به کد خواننده ای که از نظرشان برتر است، رأی بدهند و به این ترتیب، علاوه بر سه نفر برتر از نظر داوران، یک نفر هم با رأی مردم انتخاب می شود که بعد از پخش فینال برنامه، در یک ویژه برنامه، نفر برگزیده مردمی هم به مخاطبان معرفی خواهد شد.

انتهای پیام/م

مجله خبری دکتر سلامی

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

چهار × سه =