پیش بینی کاهش 12 درجه ای دما

پیش بینی کاهش 12 درجه ای دما

کاهش دما | مجله خبری دکتر سلامی

تسنیم: بر اساس تحلیل نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز برای نوار شمالی و دامنه های جنوبی البرز بارش باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید و در ارتفاعات بارش برف پیش بینی شده است.شدت بارش برای شمال خراسان رضوی خراسان شمالی گلستان و برخی مناطق شمال غرب خواهد بود.

فردا یکشنبه 8 فروردین بارش ها در مازندران، گلستان، خراسان شمالی و نیمه شمالی خراسان رضوی ادامه خواهد داشت. دوشنبه در شمال آذربایجان شرقی اردبیل و غرب سواحل دریای خزر بارش پراکنده پیش بینی می شود و آسمان سایر مناطق کشور آرام خواهد بود.

براساس اعلام سازمان هواشناسی روز سه شنبه جو پایداری در اکثر مناطق کشور حاکم خواهد بود. طی امروز و فردا در شمال غرب و سواحل دریای خزر و فردا در شمال شرق، شرق و دامنه های جنوبی البرز کاهش 7 تا 12 درجه ای دما پیش بینی می شود.

همچنین طی امروز و فردا در برخی مناطق شرق و جنوب شرق و مرکز وزش باد شدید روی می دهد که در مناطق مستعد باعث ایجاد پدیده گردوخاک خواهد شد.

روزهای یکشنبه و دوشنبه خلیج فارس و دریای خزر مواج و طوفانی است. روز چهارشنبه برای برخی مناطق غرب و شمال غرب و دامنه های البرز مرکزی بارش پیش بینی شده است.

انتهای پیام/م

اگر از حجم خبرهای زیاد در خبرگزاری ها خسته شدی هر روز ساعت 14:00 وارد بخش اخبار داغ  مجله خبری دکتر سلامی شو و چند تا خبر مهم روز را بخوانید ، و اگر میخواهید وقت شما و دوستانتان هدر نرود حتما ما را به دوستان و آشنایان معرفی کنید . هر روز منتظر شما هستیم .

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

17 + 12 =