مشکل جدی استقلال برای ادامه فصل

مشکل جدی استقلال برای ادامه فصل

مشکل استقلال | مجله خبری دکتر سلامی

میزان: تیم فوتبال استقلال تهران در نقل و انتقالات نیم فصل چند بازیکن جدید از جمله آرمان رمضانی و سعید مهری جذب کرد، اما در خرید وینگر و هافبک دفاعی ناکام ماند تا شاید تیم مجیدی در این دو پست با کمبود بازیکن مواجه شود.

استقلال به شدت در پی جذب وینگر بود و با بازیکنانی مانند میلاد جهانی و امین قاسمی نژاد هم مذاکراتی صورت گرفت، اما این انقال ها نهایی نشد.

در پست هافبک دفاعی هم نام چند بازیکن مطرح شد، اما هیچ بازیکن جدیدی به تیم اضافه نشد و فرشید باقری هم از جمع آبی پوشان جدا شد تا دست مجیدی در این پست تا حد زیادی خالی شود.

استقلال در تیم خود تنها مسعود ریگی را به عنوان هافبک دفاعی تخصصی در اختیار دارد و در صورت مصدومیت این بازیکن باید از سایر بازیکنان در پست غیرتخصصی استفاده کند.

آرش رضاوند و مهدی مهدی پور از گزینه های کادرفنی برای جانشینی احتمالی ریگی در پست حساس هافبک دفاعی به شمار می روند.

همچنین مجیدی پس از عدم جذب بازیکن جدید در پست وینگر چاره ای جز جا به جایی بازیکنان در زمین ندارد.

به غیر از قائدی و مرادی که وینگر تخصصی هستند، بازیکنانی مانند وریا غفوری، میلیچ یا حتی فرشید اسماعیلی هم توانایی بازی در پست وینگر را دارند و در صورت نیاز می توانند به تیم خود کمک کنند.

در هر صورت روز های سخت و سرنوشت سازی در انتظار استقلال خواهد بود، اما مجیدی پیش از این دوبار در چنین شرایطی قرار داشته و باید دید تجربه 2 سال گذشته تا چه اندازه ای به کمک سرمربی آبی های پایتخت می آید.

انتهای پیام/م

اگر از حجم خبرهای زیاد در خبرگزاری ها خسته شدی هر روز ساعت 14:00 وارد بخش اخبار داغ  مجله خبری دکتر سلامی شو و چند تا خبر مهم روز را بخوانید ، و اگر میخواهید وقت شما و دوستانتان هدر نرود حتما ما را به دوستان و آشنایان معرفی کنید . هر روز منتظر شما هستیم .

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

شش − 5 =