سینما های تهران تعطیل شد

سینما های تهران تعطیل شد

سینما | مجله خبری دکتر سلامی

مسعود نجفی مدیرکل روابط عمومی سازمان سینمایی اظهار داشت:صبح امروز دوشنبه 16 فروردین با اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا، وضعیت کرونا در شهر تهران از نارنجی به قرمز تغییر کرد تا با توجه به قوانین تمامی مشاغل از جمله سینما ها تعطیل شد.
وی افزود:طبق طبقه بندی اخیر سینما ها به تازگی از مشاغل گروه سه به دو تغییرکرده بود تا در وضعیت نارنجی هم بتواند فعالیت کند، اما حالا با قرمز شدن شهر تهران سینما ها درباره تعطیل شد.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سینمایی خاطرنشان کرد:به سامانه فروش بلیت آنلاین سینما ها (سمفا) هم اعلام کرده ایم که بلیت فروشی را متوقف کنند و اگر وضعیت شهر های قرمز به نارنجی تغییر پیدا کند، سامانه بلیت فروشی به طور خودکار فعال می شود.
به گزارش ایرنا، درحال حاضر فیلم های هفته ای یک بار آدم باش به کارگردانی شهرام شاه حسینی، خورشید تازه ترین ساخته مجید مجیدی، فیلم کمدی تکخال به کارگردانی مجید مافی، خون شد آخرین ساخته مسعود کیمیایی و لاله ساخته اسدالله نیک نژاد در سینما های کشور در حال نمایش بود.
در فروش دو هفته ای نوروز نیز بر خلاف انتظار، فیلم سینمایی هفته ای یک بار آدم باش بیشترین و فیلم پرحاشیه لاله کمترین فروش را داشته اند.
فیلم های خورشید با بازی هنرمندانی، چون طناز طباطبایی، جواد عزتی و علی نصیریان، تکخال به تهیه کنندگی محمدحسین فرحبخش و بازی پوریا پورسرخ، سحر قریشی، خون شد با بازی سعید آقاخانی به ترتیب در رده دو تا چهارم پرفروش های اکران نوروز قرار دارند.

انتهای پیام/م

برای خواندن اخبار داغ رو حتما به دسته بندی اخبارداغ مراجعه کنید ، در این قسمت اخبار گلچین روز گذاشته خواهد شد و جلوگیری از هدر رفتن وقت شما خواهد شد .

مجله خبری دکتر سلامی

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

13 + چهار =