آغاز ثبت سفارش و خرید اینترنتی کتاب های درسی

آغاز ثبت سفارش و خرید اینترنتی کتاب های درسی

آغاز ثبت سفارش و خرید اینترنتی کتاب های درسی
آغاز ثبت سفارش و خرید اینترنتی کتاب های درسی

برنا: طبق اعلام سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، ثبت سفارش کتاب های درسی برای تمام پایه های تحصیلی و رشته ها از 22 فروردین آغاز می شود و ثبت نام پایه های ورودی اول، هفتم و دهم از 6 تیرماه خواهد بود.

بر این اساس برای گروه میان پایه (پایه های تحصیلی دوم تا ششم، هشتم و نهم، یازدهم و دوازدهم) تا 22 خرداد فرصت ثبت سفارش وجود دارد و برای پایه های ورودی اول، هفتم و دهم نیز تا 16شهریور این امکان دیده شده است.

همچنین از 12 تیرماه امکان ویرایش و اصلاح اطلاعات فراهم است. در این زمان، خانواده هایی که فرزندشان از مدرسه ای به مدرسه دیگر منتقل شده و یا تغییر رشته داشته باشند، می توانند اطلاعات را ویرایش کنند.

قیمت خرید کتاب های درسی با میانگین 25 درصد افزایش نسبت به سال قبل در پایه های مختلف این کتاب ها در اختیار دانش آموزان قرار خواهد گرفت. برای پایه های تحصیلی ابتدایی بیشترین قیمت 42500 در هفتم تا نهم 64500 و در پایه های تحصیلی دهم تا دوازدهم در رشته ریاضی مبلغ 88700 و در رشته علوم تجربی 84200 تومان خواهد بود.

امکان ثبت نام با کد ملی و اطلاعات شناسنامه ای دانش آموز به شرط قبولی در آن پایه تحصیلی فراهم است و پرداخت ها به صورت اینترنتی و تنها از طریق سایت irtextbook.ir یا irtextbook.com انجام خواهد شد.

انتهای پیام/م

اخبار داغ | مجله خبری دکتر سلامی

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

شانزده − 1 =