دعای روز پنجم ماه رمضان

دعای روز پنجم ماه رمضان

به پنجیمن روز از ماه مبارک رمضان رسیدیم و اکنون به خواندن دعای روز پنجم می پردازیم متن و عکس ، صوت ، ویدئو و همینطور شرح دعای روز پنجم ماه مبارک رمضان را در اختیار شما قرار دادیم تا نهایت استفاده را ببرید .

ویدئو دعای روز پنجم ماه مبارک رمضان

عکس دعای روز پنجم ماه مبارک رمضان

شرح دعای روز پنجم ماه مبارک رمضان +صوت - ایسنا

متن دعای ماه مبارک رمضان + صوت

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهمّ اجْعَلْنی فیهِ من المُسْتَغْفرینَ واجْعَلْنی فیهِ من عِبادَکَ الصّالحینَ القانِتین واجْعَلْنی فیهِ من اوْلیائِکَ المُقَرّبینَ بِرَأفَتِکَ یا ارْحَمَ الرّاحِمین.

خدایا قرار بده در این روز از آمرزش جویان وقرار بده مرا در این روز از بندگان شایسته و فرمانبردارت و قرار بده مرا در این روز از دوستان نزدیکت به مهربانی خودت ای مهربان ترین مهربانان. ( مفاتیح الجنان )

شرح دعای پنجم ماه مبارک رمضان

در این دعا می گوییم خدایا من را در این ماه رمضان جزو مستغفرین قرار بده، افرادی که استغفار می کنند باید شرایط استغفار را داشته باشند و بعد از نماز مغرب هم 70 بار استغفار زبانی نمایند. استغفار کردن سبب می شود که خدا گره از کارهاتان باز کند، اما باید شرایط استغفار را هم مراعات کرد.

در این دعا می گوییم خدایا من را از بندگان شایسته خودت قرار بده، فرمانبردار تو باشم، اطاعت تو را کنم، خدا آدم فرمانبردار را دوست دارد.

در این دعا می گوییم خدایا من را از دوستان نزدیکت قرار بده، کسانی که خود خدا را می خواهند و عبادت را برای خود خدا کردند و نه برای ترس از جهنم، آنها در بهشت خدا وارد می شوند و دوست خدا هستند.

در آخر این دعا می گوییم خدایا به مهربانی خودت، دعاهای ما را مستحاب کن.

فیس نم را در دعاهایتان فراموش نکنید .

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

15 + 20 =