35 درصد افزایش نرخ کرایه تاکسی های تهران

35 درصد افزایش نرخ کرایه تاکسی های تهران

کرایه تاکسی تهران

محمد روشنی با اعلام این مطلب درتشریح افزایش نرخ کرایه های حمل و نقل عمومی گفت:براساس پیشنهاد شورای شهر تهران و تاییدکمیته انطباق در فرمانداری تهران نرخ حمل و نقل عمومی باتوجه به تورم و مشکلاتی که متوجه قشر رانندگان عزیز بوده پس از کارشناسی های متعدد با 35درصد افزایش نرخ در تاکسی ها موافقت شده است. 

روشنی افزود:البته هیچ راننده ای اجازه ندارد تا بیش از سقف مصوب کرایه دریافت نماید و همانند سال گذشته نرخ ها طبق شرایط کرونایی و برای سه مسافر و چهار مسافر تعیین شده است که ازامروز رانندگان عزیز می توانند براساس مصوبه و جدول اعلام شده اقدام داشته باشند. 

وی گفت:نصب برچسب تابلوهای منصوبه پایانه ها از امروز در تمام پایانه ها اجرایی می شود و یک برچسب مندرج به قیمت مصوب، داخل تاکسی ها برروی شیشه جلو نصب می شود تا همه مسافران نرخ دقیق کرایه را مشاهده کنند. 

بنا براعلام روابط عمومی سازمان مدیریت ونظارت برتاکسیرانی شهرتهران، مدیرعامل سازمان مدیریت ونظارت برسازمان تاکسیرانی شهرتهران همچنین درباره بارکدهای نمایش داده شده بروروی برچسب ها اضافه کرد:بارکدها حاوی اطلاعات مربوط به مالکیت خودرو و راننده تاکسی می باشد که مشخصاتی منجمله صلاحیت و انطباق مشخصات فردی راننده با خودرو وتایید مدارک کامل احرازشده تاکسیران برای فعالیت در خطوط یا محل تعیین شده فعالیت ایشان را درصورت اسکن نمایش می دهد.

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

بیست + هفت =