پرسپولیس با اقتدار از گروه خود صعود می کند

پرسپولیس با اقتدار از گروه خود صعود می کند

پرسپولیس

«حامد کاویانپور» روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص عملکرد پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت:هر سه روز بازی کردن در لیگ قهرمانان کار سختی است و این باعث می شود تا تیم ها از نظر قوای بدنی تحلیل بروند.

وی افزود:یحیی گل محمدی در نیمه دوم تغییراتی را در ترکیب پرسپولیس به وجود آورد تا بازیکنان را برای بازی های آینده در بهترین شرایط در اختیار داشته باشد. وضعیت آب و هوا و فشردگی بازی ها فشار بسیار زیادی را به بازیکنان تیم ها وارد می کند.

پیشکسوت پرسپولیس با اشاره به عملکرد بسیار خوب این تیم در لیگ قهرمانان آسیا خاطرنشان کرد:به طور حتم پرسپولیس در این گروه تیم اول خواهد شد و بالاتر از سایر رقبا جواز حضور در مرحله بعدی را به دست خواهد آورد. این تیم در دور رفت تمام امتیازات را بدست آورده و این اتفاق بزرگی است.

کاویانپور با اشاره به دیدار پرسپولیس و گوا هند، تصریح کرد:پرسپولیس این تصور را داشت بازی راحت و بدون دردسری را مقابل گوام پیش رو خواهد داشت اما این بازی گره در ابتدا خورد و سپس با هوش بالای بازیکنان پرسپولیس به سود ما به پایان رسید. آن چیزی که اهمیت داشت برد و امتیاز کامل بود که قرمزچوشان به آن رسیدند.

وی با اشاره به دیدار برگشت این دو تیم تاکید کرد:من حتم دارم پرسپولیس در بازی برگشت به راحتی و با گل های بیشتر نماینده هندوستان را شکست خواهد داد و دیگر حریف را دست کم نمی گیرد.

بازیکن اسبق پرسپولیس در پایان گفت:در این شرایط باید از پرسپولیس حمایت کرد چرا که ما درباره تیمی حرف می زنیم که در چهار دوره اخیر لیگ برتر قهرمان شده و دو بار به فینال لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کرده است، آنها شایسته حمایت هستند.

تیم فوتبال پرسپولیس امروز در چهارمین بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 21:30 به مصاف گوا هند خواهد رفت. پرسپولیس در حال حاضر با 9 امتیاز از سه بازی گذشته خود در صدر جدول گروهش قرار دارد.

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

دو × 5 =