یارانه بعدی این ماه کی واریز میگردد؟

یارانه بعدی این ماه کی واریز میگردد؟

یارانه بعدی این ماه کی واریز میگردد؟

شب پیشی اولین واریزی اردیبهشت ماهاجرا و یارانه معیشتی بنزین به حساب سرپرستان خانوار واریز شد. بایستی تا پایان ماه جاری یارانه نقدی نیز واریز گردد.

یارانه واریزی بعدی صد و بیست و سومین مرحله یارانه 45 هزار و 500 تومانی میباشد که 78 میلیون نفر از جمعیت کشور آن را دریافت می نمایند. این یارانه در ماه های قبلی در روز بیستم هر ماه واریز می گردیده و به همین دلیل انتظار می رود این یارانه 10 روز دیگر به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.

همچنیندر این ماه یازدهمین قسط از وام یک میلیون تومانی از یارانه 21 میلیون سرپست خانواری که وام یک میلیون تومانی را دریافت کرده اند کسر می گردد.

واریز یارانه در زمان بیان شده قطعی میباشد ولی احتمالا قبل از آن مرحله دوم سود سهام عدالت واریز شود؛ مسئولان وعده واریز این سود را تا پایان ماه رمضان را داده اند.

قاعدتا بایستی این سود تا نهایتا دو هفته بعد واریز گردد، این در حالی است که سود سهام سال 97 در اسفند سال 98 واریز شد و انتظارها بر این بود که سود سهام سال 98 نیز در اسفند سال 99 واریز خواهد شد. البته سازمان بورس در روزهای آخرین سال قبلی 50 درصد این بهره را واریز کرد و درحال حاضر سهامداران درانتظاردریافت 50 درصد دوم میباشند.

اخبار داغ – فیس نم

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

یازده − 1 =