آمار عجیب مهاجم تیم ملی

کریم انصاری فرد

آمار عجیب مهاجم تیم ملی

تیم ملی فوتبال ایران این روز ها درگیر رقابت های انتخابی جام جهانی است و با حضور در گروه سوم آسیا، در تلاش است خودش را به مرحله دوم انتخابی برساند. ایران در این بین و با آغاز شروع بازی های برگشت متحول شده و از سه بازی، سه پیروزی پرگل را ثبت کرده است.

به گزارش فرارو، تیم ملی ایران در دور برگشت ابتدا هنگ کنگ را 3 بر یک برد، بعد بحرینِ میزبان را 3 بر صفر شکست داد و نهایتا با 10 گل از سد تیم کامبوج عبور کرد. با چنین نتایجی، ناخودآگاه نگاه ها متوجه خط حمله تیم ملی می شود، جایی که دو فوق ستاره یعنی سردار آزمون و مهدی طارمی بازی می کنند. با این حال، این خط حمله یک مورد استثنا هم دارد:کریم انصاری فرد!

با وجود اینکه زوج طارمی – امتحان، ترکیب اصلی خط حمله ایران را تشکیل داده اند، البته شایسته ترین گلزن کشور‌ایران در مرحله انتخابی این دو که نه، بلکه کریم انصاری فرد می باشد! کریم این روزها با به ثمر رساندن 7 گل، بالاتر از سردار آزمون و مهدی طارمی، بهترین گلزن ایرانبه حساب آورده می شود. سردار فعلا 6 و مهدی طارمی 4 گل زده اند. البته که شاید کیفیت تیم هایی که کریم انصاری فرد به آن‌ها گل زده چندان بالا نباشد، اما نباید فراموش کرد که زوج اصلی تیم ملی هم در همین دیدار هایی که کریم گلزنی کرده بازی کرده اند و توفیقی که انصاری فرد به دست آورده را نداشته اند.

کریم 5 تا از 7 گل هایی که زده را به تیم کامبوج زده میباشد؛ 4 گل در بازی رفت و یک گل در بازی برگشت. 2 گل دیگر کریم هم وارد دروازه هنگ کنگ شده است:یکی بازی رفت و یکی هم بازی برگشت. این نکته را هم نباید از خاطربرد که کریم این کارنامه را در شرایطی تصویب کرده که بازیکن فیکس تیم ملی در خط حمله نیست و چه بسا اگرفرصت بیشتری داشت شاید به‌این آمارش، گل های بیشتری اضافه میکرد.

اخبار داغ - فیس نم 

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

3 × سه =