10 از بهترین جراحان بینی در ایران

بهترین جراح بینی در تهران

10 از بهترین جراحان بینی در ایران

عمل زیبایی بینی (رینوپلاستی) عملی با هدف اصلاح عیوب ظاهری و زیباسازی شکل بینی است. به طور کلی فرم بینی اشخاص به دو قسمت تقسیم می‌شود:

  • ●بینی استخوانی
  • بینی گوشتی

 بعد از تشخیص نوع بینی با راهنمایی پزشک معالج می توانید به فرم بینی دلخواه خود برسید.

 در گذشته احتمال برگشت بینی های گوشتی به حالت قبلی وجود داشت. ولی امروزه با پیشرفت روشهای جراحی بینی و استفاده از روش تقویت غضروفی، احتمال برگشت و یا افتادگی بینی های گوشتی کاهش یافته است.

 مسئله مهمی که در رابطه با جراحی بینی وجود دارد این است که، بینی قسمتی از صورت و در ارتباط با سایر اعضای صورت است. پس بهترین فرم بینی همان است که با سایر اعضای صورت در هماهنگی کامل قرار دارد.

 اگر جراحی توسط پزشک متخصص و مجرب انجام نشود عواقبی به دنبال دارد که گاه  جبران ناپذیر هستند.

 در میان پزشکان فراوانی که در ایران جراحی بینی انجام می دهند، انتخاب بهترین پزشک کار سختی است. پس با در نظر گرفتن یک سری فاکتور های مهم پزشک مناسب خود را با آگاهی کامل انتخاب کنید.

  1. 1.     تبحر و تخصص کافی در جراحی بینی مهمترین فاکتور برای انتخاب درست است.
  2. 2.     تبحر و تخصص در کنار هنر کافی پزشک، جراحی موفقیت آمیز تری به دنبال خواهد داشت.
  3. 3.     جراح باید مسیرهای عبور هوا و سیستم تنفسی بیمار را به دقت بررسی کند، عدم توجه به این مهم نشان دهنده عدم تبحر پزشک معالج است.
  4. 4.     جلسه مشاوره، جلسه بسیار مهمی است و تمام ابعاد بینی و عمل باید به دقت توسط پزشک برای بیمار شرح داده شود. در جلسه مشاوره به این موارد دقت کافی داشته باشید.
  5. بررسی  رضایتمندی بیماران سابق را مد نظر قرار دهید.

 با توجه به موارد بالا تیم فیس نم با انجام بررسی هایی که اغلب مبنی بر رضایتمندی بیماران سابق می باشند یک لیست ۱۰ نفره از بهترین پزشکان جراح بینی در ایران تهیه کرده است.

دکتر امیر‌حسین محمدی فرد:

دکتر امیرحسین محمدی مفرد دارای بیشترین سابقه در زمینه جراحی بینی در ایران است. و یکی از بهترین پزشکان عمل زیبایی بینی در تهران به شمار می‌آیند.

عمل بینی توسط دکتر امیرحسین محمدی مفرد به دو روش باز و بسته انجام می شود.برای مشاهده نمونه عمل های انجام شده توسط دکتر امیر‌حسین محمدی فرد به بخش گالری وب سایت مراجعه کنید. همچنین برای اطلاع از هزینه عمل بینی می توانید با شماره ی موجود در سایت تماس بگیرید و یا در منوی سایت روی گزینه دریافت نوبت کلیک کنید .

 چه عمل هایی توسط دکتر امیرحسین محمدی مفرد انجام میگیرد ؟

 اجرای تمامی مدل های عمل بینی اعم از عمل بینی فانتزی ، نیمه فانتزی و عمل بینی توسط این پزشک حاذق انجام میشود.

آدرس سایت دکتر امیر حسین محمدی مفرد :

https://www.drmofradclinic.com/

دکتر خسرو مقتدر:

دكتر خسرو مقتدر تحصيلات پايه اي را در دبيرستان تيزهوشان با نمره عالي به اتمام رسانده و سپس با كسب رتبه اي عالي در كنكور سراسري در دانشكده پزشكي دانشگاه شهيد بهشتي تهران پذیرفته شدند.

سپس دوره تخصص ENT (تخصص گوش، حلق و پلاستيك بيني و صورت) را در دانشگاه علوم پزشكي تهران با كسب رتبه برتر آزمون بورد تخصصي به پايان رساندند، ایشان چندين مقاله در سايت ها و مجلات معتبر به ثبت رسانده اند، و در چندين روش جراحي ابداعي خويش توجه ساير جراحان را نيز برانگیختند. دكتر خسرو مقتدر از جراحان بینی مطرح، صاحب سبك و برتر تهران نيز به شمار مي آيند. از جمله سوابق آموزشي ايشان مي توان به مصاحبه ها و حضور مستمر در برنامه سپهر دانش اشاره كرد. ايشان در جراحي هاي خود اولويت اول را  تنفس و سپس زيبايي منحصر به فرد زيباجويان خود قرار میدهند.

آدرس سایت دکتر خسرو مقتدر:

http://drkhosrowmoghtader.com/

دکتر کمال هادی:

دکتر کمال هادی متولد سال ۱۳۳۷ در شهر سنندج است. ایشان فارغ التحصیل پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز است و سپس دوره تخصصی خود را در شهر رشت و در دانشگاه علوم پزشکی گیلان گذرانده اند. به جرات می توان گفت دکتر کمال هادی یکی از بهترین جراح بینی در تهران می باشد.

بالا کشیدن خم ابرو و پیشانی

برجسته کردن گونه

جراحی زیبایی لاله گوش

لیزر و جوان سازی پوست

زاویه سازی صورت

جوانسازی صورت

جراحی بینی

جراحی پلک

از جمله خدماتی هستند که در کلینیک دکتر هادی ارائه میشوند.

آدرس سایت دکتر کمال هادی:

http://drkamalhadi.ir/

دکتر رزینا بشارتی زاده:

عضو انجمن جراحي پلاستيك صورت اروپا هستند. ايشان در سال ١٣٨١ موفق به كسب رتبه سوم كشوري در آزمون بورد تخصصي جراحي گوش و حلق و بيني شده و دانشنامه تخصصي خود را اخذ نمودند.

دکتر بشارت زاده همچنين در دوره پزشكي عمومي فارغ التحصيل ممتاز و جزو سه درصد اول فارغ التحصيلان پزشكي دانشگاه جندي شاپور اهواز در سال ١٣٧٥ بودند و در سال ١٣٧٧ با كسب رتبه دوم آزمون دستياري وارد رشته جراحي گوش و حلق و بيني دانشگاه علوم پزشكي اهواز شدند .

دوره هاي تكميلي جراحي پلاستيك بيني و صورت را در امريكا گذراندند.

زمينه اصلي فعاليت ايشان جراحي زيبايي بيني و صورت رينوپلاستي، جراحي ترميمي بيني و همچنين جوانسازي صورت و تزريق چربي گونه و صورت و پروتز هاي چانه و فك ميباشد و در اين زمينه تجربه ای بالغ بر ٧٠٠٠ جراحي بيني و چانه و صورت دارند .

ديدگاه اصلي ايشان تاكيد بر اين مهم است كه زيبايي يك مجموعه است و در جراحي بيني هدف صرفاً ايجاد يك “بيني زيبا ” نيست بلكه هدف ايجاد يك “صورت زيباتر ” و يك بيني متناسب با صورت هست .

و با توجه به اين اصل تمام اجزاي صورت به صورت يك مجموعه بايد در نظر گرفته شود.

آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رزینا بشارتی زاده:

https://instagram.com/drbesharatizadeh?utm_medium=copy_link

دکتر حمیدرضا سهرابی:

 دکتر محمدرضا سهرابی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و دارای مدرک بورد تخصصی گوش و حلق و بینی در اصفهان می باشد. پس از دریافت بورد تخصصی، دوره تکمیلی جراحی پلاستیک بینی و آندوسکوپی پیشرفته سینوس را در تهران (دانشگاه علوم پزشکی تهران) طی نمودند.

 آقای دکتر سهرابی از سال ۲۰۰۸ میلادی عضو ثابت و رسمی جامعه جراحان پلاستیک بینی آمریکا می باشد.

 از ویژگی های کار آقای دکتر حمید‌‌رضا سهرابی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد

1.در اکثریت موارد (بالای 80 درصد ) به علت تکنیک خاص جراحی،بیمار درد چندانی را پس از عمل نخواهد داشت.

2.در اکثریت موارد، به علت تکنیک خاص جراحی،تورم و کبودی پس از جراحی ناچیز است و آن هم طی چند روز اول رفع می شود.

3.تقریبا هیچگاه در بینی پروتز استفاده نمی‌شود جهت تقویت ساختمان بینی ،از غضروف تیغه بینی فرد استفاده می شود.(که احتمال پس زدن آن وجود ندارد.

آدرس سایت دکتر حمیدرضا سهرابی:

https://drsohrabi.net/

دکتر حسین ابدالی:

 دکتر حسین ابدالی جراح و فوق تخصص پلاستیک و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد.

 دکتر ابدالی دارای فلوشیپ جراحی صورت و گردن از آمریکا می باشند و در حال حاضر در شهر اصفهان فعالیت می کنند. بررسی نظرات کاربران توسط تیم سایت فیس نم  نشان می دهد، درصد بالایی از مراجعین از کیفیت کلی خدمات ارائه شده در مقایسه با هزینه دریافتی رضایت داشتند.

آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین ابدالی:

https://instagram.com/dr.hosseinabdali?utm_medium=copy_link

دکتر خسرو خسروی:

 دکتر خسرو خسروی متخصص جراحی عمومی و جراحی زیبایی بینی در شیراز می باشند.

 دکتر خسروی پس از اخذ مدرک پزشکی عمومی در سال ۱۳۶۷ به تحصیل در زمینه جراحی عمومی پرداختند و در سال ۱۳۷۲ تخصص خود را دریافت نمودند.

 ایشان علاوه بر جراحی بینی در زمینه پیکرتراشی و لیپوماتیک نیز فعالیت دارند دکتر خسروی عمل های بینی موفق بسیاری را در این سال‌ها در کارنامه خود به ثبت رسانده اند.

آدرس صفحه اینستاگرام دکتر خسرو خسروی:

https://instagram.com/dr_khosro_khosravi?utm_medium=copy_link

دکتر ابراهیم حاتمی پور:

دکتر ابراهیم حاتمی پور متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و جراحی زیبایی بینی در شیراز می باشند.

دکتر ابراهیم  حاتمی پور پس از اتمام دوره پزشکی عمومی خود در سال ۱۳۶۹، مشغول به ادامه تحصیل در دوره تخصصی جراحی عمومی شدند و در سال ۱۳۷۵ موفق به اخذ آن گردیدند. همچنین ایشان دوره فوق تخصص جراحی زیبایی و ترمیمی خود را در سال ۱۳۸۶ به اتمام رساندند.

دکتر حاتمی پور همچنین عضو هیئت علمی دانشگاه می باشند و در زمینه های متعددی از جمله جراحی زیبایی بینی مشغول به فعالیت می باشند.

آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ابراهیم حاتمی پور:

https://instagram.com/dr.ebrahimhatamipour?utm_medium=copy_link

دکتر لیلا ملکی:

متخصص جراحی گوش و حلق و بینی و سر و گردن در تهران هستند. دکتر ملکی دوره عمومی را در شهر رشت گذرانده اند و

فارغ التحصیل گوش و حلق و بینی از دانشگاه شهید بهشتی تهران میباشند.

از برجسته ترین جراح های پلاستیک بینی و صورت به شمار می روند. جراحی عملکردی آندوسکوپی سینوس نیز از خدمات ارائه شده در کلینیک خانم دکتر ملکی میباشد.

آدرس سایت دکتر لیلا ملکی:

https://drleilamaleki.com/

دکتر سعید ظفرمند:

جراح پلاستیک بینی وصورت در تهران هستند. از سوابق دکتر ظفرمند میتوان به همکاری علمی – آموزشی با دانشگاههای علوم پزشکی شهید بهشتی و آزاد اسلامی اشاره کرد.

همچنین ایشان عضو انجمن جراحان گوش وحلق و بینی وسروگردن ایران. انجمن علمی راینولوژی ایران و عضو کالج جراحان گوش و حلق و بینی اروپا هستند.

دکتر ظفرمند دارای مدرک دکترای پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی (۱۳۶۸) و دکترای تخصصی در رشته ENT از دانشگاه علوم پزشکی تهران (۱۳‌۷۸) هستند.

آدرس سایت دکتر ظفرمند:

https://www.drzafarmand.com/

فیس نم

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

سیزده − هشت =