بیوگرافی و چهره اصلی اکس بند 😲

چهره اصلی اکس بند

بیوگرافی و چهره اصلی اکس بند

آغاز شروع به کار: فروردین 1399

اعضای اصلی گروه: آمیا_ سایمان _ کاوه

آدرس اینستاگرام: xband.com _ k) 234)

زندگی خصوصی آمیا: آمیا زاد روز1370، او از همان ابتدا به نواختن پیانو و گیتار علاقه نشان می داد. او به واسطه صدای گرم و دلشینی که دارد، طرفدارانی را به سمت خود کشانده و جذب میکند و روز به روز به طرفداران آمیا افزوده می شود.

زندگی خصوصی سایمان: سایمان زادروز1376 و زادگاه تهران است.  همچنین دانشجو کارشناسی آهنگسازی است. او به واسطه صدای جذابش مخاطبان زیادی را به خود مجذوب کرده است. او اولین شروع کار خود را در فضای مجازی آغاز و تجربه کرد و بعد از آن با اینستاگرام شروع و کار های بعدی خود را از این طریق منتشر کرد و مشهور شد. سپس بعد از مدت ها، آهنگی بنام منه بی جنبه را ساخت و منتشر کرد. همین جا بود که سایمان معروف شد و پا به عرصه موسیقی گذاشت.

در واقع به واسطه شهرت او و شناخته شدنش در میان مردم و همکاران باعث شد تا گروه اکس بند از او دعوت به کار در این گروه کرد، و سایمان هم این دعوت را پذیرفت. در حال حاضر این گروه اکس بند نتایج مطلوبی را پشت سر گذاشته و موفق شده است.

بیوگرافی نسرین مقانلو

زندگی خصوصی کاوه: کاوه زادروز1370، او به اجرای نت های بالا علاقه زیادی نشان داده و البته در این حرفه استعداد بالایی هم دارد. طی صحبت های گفته شده از کاوه به دو خواننده خارجی علاقه زیادی دارد. (Justin bieber _micheal Jackson)

چرا اعضای گروه اکس بند نقاب می زنند؟

چرا گروه اکس بند ماسک می زنند ؟

عکس آمیا در گروه اکس بند

البته کسی به طور حتم و قطعی جواب این سوال را نمیداند، حتی هیچ یک از اعضای گروه اکس بند هم به این سوال پاسخ ندادند. البته برخی ها حدس هایی در رابطه به پاسخ این سوال زدند:

  1. مثلا شاید برای رفت و آمد به ایران مشکلی برایشان پیش بیاید.
  2. برخی ها هم حدس می زنند که اعضای گروه، یکی از فرزندان نمایندگان مجلس ایران هستند.

X band توسط چه کسی راه اندازی شد؟

جالب است بدانید تاسیس این گروه تازه وارد و پر طرفدار کسی نیست جز ساسان حیدری معروف به ساسی مانکن. در واقع خود او یکی از پر حاشیه ترین و پر طرفدار ترین در طی دو دهه اخیر ایران بوده است. البته ساسان تقریبا هشت سال پیش از ایران به آمریکا مهاجرت کرده است.

بیوگرافی ابراهیم حامدی (ابی)

و اما هدف ساسی مانکن از ایجاد گروه مرموزی چون اکس بند:

در واقع هدف او از ایجاد گروه اکس بند این بود که، می تواند درآمد فراوانی از اجرا و پخش آن به دست آورد. هدف دیگر او این بود که، قصد داشت طرفداران به این گروه را به سایت شرط بندی آشنا و هدایت کند. حتی می توان به این اشاره کرد که تنها منبع درآمد این گروه، از سایت شرطی که ساسی مانکن ایجاد کرده، به دست می آید.

آهنگ های ساخته شده توسط x band

این گروه با توجه به  تعداد طرفداران زیاد آن، تنها 3آهنگ منتشر کرده اند. اولین آهنگ منتشر شده در رادیو جوان بنام تابستون سرد در اردیبهشت 1399پخش شد. این قطعه به کارگردانی آرش رئوف در زمان 10 خرداد 1399 در سایت رادیو جوان بارگذاری شد. نکته جالب، با اینکه اولین قطعه x band بود، اما باز هم مورد استقبال عده زیادی قرار گرفت و حتی با اون آهنگ دابسمش ساختند.

دومین قطعهx band بنام دختر خوب در تیر ماه 1399 این قطعه مانند قطعه اول در رادیو جوان منتشر شد. که به کارگردانی بابک منصوری روی سایت رادیو جوان بارگذاری شد.

سومین قطعه آن ها بنام 2 آتیشه در شهریور 1399 به کارگردانی ساسان سورانی بر روی سایت رادیو جوان بارگذاری و پخش شد. همچنین آهنگ مو مشکی جذابی تو، را هم با طرفداران زیادی روبرو بود. همچنین به تازگی قطعه دیوونت شدم را ساختند و پخش آن مثل قطعه های دیگر از طریق رادیو جوان صورت گرفت.

بیو گرافی کامل امین حیایی

 X band در آهنگ های رپ فارسی

این گروه با وجود آنکه تعداد محدودی آهنگ تولید و منتشر کرد و به واسطه صدای جذاب هر یک از اعضای xband، به عنوان سلبریتی های اینستاگرام شناخته شدند، و مخاطب و طرفداران خیلی زیادی به خود اختصاص دادند.

 سبکی که این گروه کار می کند، سبک پاپ است. در واقع سبک پاپ سبکی است که مردم ایرانی از این نوع آهنگ برای مجالس شادی، پارتی، و حتی در تنهایی خود گوش می کنند و لذت می برند. به همین دلیل است که امروزه گروه های های زیادی به وجود آمدند که مورد توجه خاص و عام قرار گرفته است. حتی نام این گروه یعنی اکس، از نام اعضای خواننده این گروه گرفته شده است. ا: آمیا _ ک: کاوه _ س: سایمان

بیوگرافی - فیس نم 

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

11 + چهارده =