اتفاق خاص در پرسپولیس؛ سال 1400 با 5 قهرمانی!

اتفاق خاص در پرسپولیس؛ سال 1400 با 5 قهرمانی!

مدافع عنوان قهرمانی لیگ، تا به هم اکنون 4 بارپشت سرهمجام قهرمانی را بالای سر برده و سال جاری به همراه سپاهان در کورس قهرمانی میباشد. در حالتی‌که شاگردان یحیی گل محمدی، این سال هم در کورس قهرمانی از حریف پیش بیفتند آن وقت با ثبت رکوردی بی نظیر برای پنجمین بارمتواتر جام قهرمانی را بالای سر برده اند.

 این اتفاق احتمالی در شرایطی رخ می‌دهد که علاقه مندان استقلال، قدرت نمایی پرسپولیس را تا شروع دولت جدید میدانند و براین باوراند با رفتن دولت روحانی، پرسپولیس دیگر شانسی برای رسیدن به عناوین قهرمانی ندارد. به زعم طرفداران باشگاه استقلال، پرسپولیسی ها از حمایت دولتمردان کنونی برخوردار می باشند و قهرمانی های به دست آمده برای این باشگاه هم نتایج این حمایت میباشد؛ ادعایی که البته درست و غلطش مشخص نیست و در چندسال اخیر همواره تبدیل به سوژه کُری خوانی فی مابین دوست داران دو تیم شد‌ه‌است.

با وجود آنکه استقلالی ها پیش بینی کرده اند کار پرسپولیس در سال 1400 تمام است و عصر قهرمانی های این تیم به پایان می رسد، اما پرسپولیس این شانس را دارد تا در همین سال 1400 برای اولین بار در تاریخ 5 عنوان قهرمانی به دست بیاورد! این موردی است که «طرفداری» در یک گزارش مفصل به آن پرداخته و جام هایی که پرسپولیس در آن شانس قهرمانی دارند را برشمرده است. 

پرسپولیس در چه جام هایی می تواند قهرمان شود؟

پرسپولیس که سال قبل قهرمان لیگ برتر شده است می تواند در مسابقه سوپرجام فصل قبل که امسال برگزار می شود مدعی کسب عنوان قهرمانی شود (شانس قهرمانی را تنها تیم های پرسپولیس و تراکتور دارند و 30 خرداد به مصاف هم می روند)

پرسپولیس در مسابقات فوتبال لیگ ایران در کورس قهرمانی است و همراه با تیم سپاهان اصفهان بیشترین شانس را برای کسب عنوان قهرمانی دارد (به احتمال زیاد شانس این قهرمانی را تنها تیم های پرسپولیس و سپاهان دارند)

در مسابقات فوتبال جام حذفی پرسپولیس و 7 تیم دیگر شانس عنوان قهرمانی را دارند (پرسپولیس واستقلال، سپاهان وفولاد، گل گهر وآلومنیوم، ملوان وخیبر خرم آباد با هم روبرو می شوند)

در مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس و استقلال سه تیمی هستند که شانس عنوان قهرمانی در آسیا را دارند.

اگر پرسپولیس قهرمان لیگ و جام حذفی شود به طور اتوماتیک عنوان قهرمانی را در مسابقات سوپرجام فصل جاری را هم به دست خواهد آورد. 

استقلال شانس قهرمانی در چند جام را دارد؟

بر این اساس باید گفت هرچند وقوعش بسیار سخت است، اما قاعدتا محتمل است و هیچ تیم دیگری در فوتبال ایران به جز پرسپولیس قادر به کسب قهرمانی این 5 جام نیست.
1- شانس پرسپولیس 5 جام
2-شانس سپاهان 3 جام (لیگ، جام حذفی و سوپرجام فصل جاری)
3-شانس استقلال 3 جام (جام حذفی، سوپرجام فصل جاری و آسیا)
4-شانس تراکتور 2 جام (سوپرجام و آسیا)
5- ملوان، خیبر، آلومنیوم، گل گهر، فولاد 2 جام (حذفی و سوپرجام)

اخبار داغ - فیس نم

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

11 + دو =