فراخوان مشمولان اعزامی پایه خدمتی تیر سال 1400

فراخوان مشمولان اعزامی پایه خدمتی تیر سال 1400

سازمان وظیفه عمومی ناجا اظهار‌کرد:مشمولان دارنده برگ آماده به خدمت به تاریخ تیر سال 1400 می بایست در محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکزآموزش نیروهای مسلح اعلام گردیده، حضور یابند.

در اطلاعیه سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی آمده میباشد:تک تک مشمولانی که برگ آماده به خدمت به تاریخ تیر ماه سال 1400 اخذ کرده اند، بایستی با مراجعه به یکی ازدفترهاخدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10)، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکزآموزش را دریافت و برابر اطلاعات درج شده درآن اقدام نمایند.

تمامی مشمولان دارنده گواهی تحصیلی دانشگاهی، دیپلم و زیردیپلم بایستی روز سه‌شنبه یکم تیر ماه سال 1400 در ساعت، محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان اعلام گردیده، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

براساس این گزارش، مشمولان می بایست اصل مدارک موردنیاز اعم از برگ آماده به خدمت، برگ محل مراجعه، برگ واکسیناسیون، کارت ملی و شناسنامه، مدارک مربوط به شرایط خاص مانند:تاهل، گواهی فوت پدر و مادر، جانبازان، خانواده درجه یک شهدا را به همراه خویش داشته باشند.

همچنین برای پیشگیری از بروز و شیوع بیماری کرونا، مشمولان اعزامی در روزاعزام توسط وظیفه عمومی استان ها و مراکز آموزش نیروهای مسلح مورد معاینه غربالگری قرار می گیرند.

عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده 10 و 58 قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.

این سازمان در این اطلاعیه متذکرشده است، متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره 096480 یا کانال سازمان به نشانی khabaresarbazi @ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

اخبار داغ - فیس نم

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

1 × دو =