تاج گل تبریک برای افتتاحیه کافه چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

تاج گل

تاج گل تبریک برای افتتاحیه کافه چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

تاج گل تبریک برای افتتاحیه کافه چه تفاوتی با سایر تاج‌های گل می‌تواند داشته باشد؟ تاج گل بیشتر با مراسم ترحیم، شامل انواع گل‌های سفید و خنثی شناخته می‌شود. البته تاج گل برای نمایشگاه نیز شهرت زیادی دارد. اما این قالب طراحی گل وقتی برای تبریک افتتاحیه یک محیط تجاری انتخاب شود، می‌تواند گل‌های رنگی بسیاری را میزبانی کند. البته باکس، دسته یا سبد گل نیز برای تبریک افتتاحیه کاربرد دارند اما بهترین و شکوهمندترین گزینه همان تاج گل است.

در صورتی که قصد خرید تاج گل دارید، پیشنهاد ما به شما تاج گل تبریک گرد و دایره ای شکل است. برای مطالعه بیشتر و سفارش تاج گل گرد و انواع تاج گل دایره‌ای برای تبریک و تسلیت به وبسایت cafehdanesh.com  مراجعه کنید. در این مقاله سعی شده است تا افراد بیشتر با تاج گل های گرد آشنا شده و در مورد تاریخچه، انواع، ابعاد، رنگ گلها و موارد استفاده این تاج گل زیبا اطلاعات بیشتری کسب کنند.

تاج گل برای افتتاحیه کافه

یکی از نخستین ویژگی‌هایی که این قبیل تاج‌های گل باید داشته باشند، مقاومت و ماندگاری گل‌ها در برابر گرما و سرما به‌علاوه استحکام پایه نگهدارنده آنهاست. در ابتدای نوشتار عنوان کردیم که تاج گل تبریک برای افتتاحیه کافه یا هر کسب و کار دیگری می‌تواند با استفاده از انواع گل‌های رنگارنگ طراحی شود و محدودیتی در انتخاب گل‌ها وجود ندارد. اما اکنون باید این مورد را با ذکر چند نکته تکمیل کنیم. اول اینکه بسیار مهم است گل‌هایی که در تاج گل تبریک افتتاحیه مورد استفاده قرار می‌گیرند، سرشار از شور و انرژی مثبت باشند. زیرا قرار است شما با تقدیم این تاج گل، به طرف مقابل روحیه بدهید و از صمیم قلب برای او و همکارانش آرزوی موفقیت داشته باشید. همچنین برای چینش گل‌های مناسب و رنگارنگ کنار یکدیگر در تاج گل تبریک برای افتتاحیه کافه باید به توزیع مناسب رنگ‌ها در سراسر تاج دقت کرد. در یک تاج گل برای عرض تبریک افتتاحیه کافه، می‌توان با در کنار هم قرار دادن گل‌های برخوردار از رنگ‌های شاد تند و ملایم، یک سایه روشن فوق‌العاده پدید آورد.

تاج گل برای افتتاحیه

باید حین سفارش تاج گل تبریک برای افتتاحیه کافه به این نکته نیز توجه داشته باشید که گل شما در مقابل کافی‌شاپ بدرخشد و حس لطافت و انرژی را توامان در وجود مدعوین و رهگذران پدید بیاورد. مطمئن باشید هر کسی چشمش به ورودی یک کافه پر از تاج‌های گل متشکل از رنگ‌های زیبا بیفتد، مشتاق می‌شود برای یک‌بار هم که شده تجربه نوشیدن یک قهوه در آن محیط را تجربه کند. گل‌های سفید و خنثی زیبا هستند و لطافت زیادی دارند اما انرژی لازم برای جذب مشتری به کافه را در وجود انسان‌ها ایجاد نمی‌کنند. آدم‌ها به کافی‌شاپ می‌آیند تا آرام شوند، انرژی بگیرند و تجدید قوا کنند. المان‌های خنثی شاید به درد محیط داخلی یک کافه بخورند اما برای ورودی چندان کسی را کنجکاو به سر در آوردن از چند و چون محیط داخلی کافی‌شاپ نخواهند کرد.

چه گل‌هایی برای تاج گل افتتاحیه کافه مناسب هستند، چه گل‌هایی نیستند؟

1-    گل رز

رز تقریبا پایه همیشگی انواع قالب‌های طراحی و بسته‌بندی گل، چه برای تبریک و چه برای تسلیت است. تاج گل تبریک برای افتتاحیه کافه نیز از این قاعده مستثنی نیست. البته توجه داشته باشید که گل رز نمی‌تواند بازیگر اصلی این قبیل تاج‌ها باشد و بهتر است بیشتر نقش مکمل یا ترکیبی برای آن در نظر گرفته شود. بر این اساس می‌توان حتی رزهایی با رنگ‌های ملایم، سفید و مینیاتوری را نیز در این تاج گل خاص مورد استفاده قرار داد.

2-    گل داوودی

گل داوودی هرگز نمی‌تواند گل اصلی تاج گل شما باشد اما یک گل فوق‌العاده برای پر کردن فضاهای خالی میان سایر گل‌هاست. مخصوصا وقتی تاج گل 2 یا 3 طبقه باشد نیاز به یک گل برای پر کردن فضاهای خالی و متراکم‌تر نشان دادن تاج گل احساس می‌شود.

تاج گل

3-    گل مریم

مریم می‌تواند یک گل صمیمانه و زیبا جهت آراستن تاج گل تبریک برای افتتاحیه کافه باشد. این گل بوی فوق‌العاده‌ای دارد و با پخش یک بوی ملایم و دلنشین توجه بسیاری را به ورودی کافه جذب خواهد کرد. مشهور است که گل مریم انرژی‌های منفی را از محیط دور می‌کند، دقیقا چیزی که مراسم افتتاحیه در پاتوقی همچون یک کافه، به آن نیاز دارد. مریم را در رنگ‌های سفید، صورتی، بنفش ارغوانی، زرد و قرمز می‌توان در بازار یافت.

4-    گل نرگس

این گل زمستانی انواع گوناگونی دارد، اما بیشتر با رنگ‌های زرد و سفید شناخته می‌شود. نرگس نیز در فصول سرد سال گلی انرژی‌بخش و زیبا برای زینت‌ بخشیدن به تاج گل تبریک شماست. اما ویژگی اصلی این گل، رایحه فوق‌العاده آن محسوب می‌شود. بوی نرم و ملایم این گل، خاصیت آرام‌بخشی بالایی دارد و همه را به سوی منبع بو جذب می‌کند. به همین علت می‌تواند فضایی فرح‌بخش و جذاب را در مقابل یک کافه که روز افتتاحیه خود را می‌گذراند، پدید بیاورد. در یک تاج گل اروپایی، نرگس معمولا به چشم می‌خورد.

5-    گل لیسیانتوس

گل‌های لوکس و تجملی همیشه موجب زیبایی یک تاج گل می‌شوند اما جهت طراحی تاج گل تبریک برای افتتاحیه کافه حتما نیاز نیست از آنها استفاده کنید. این گل‌ها می‌توانند صمیمیت لازم را در بخش ورودی کافه کاهش بدهند و حالت رسمی‌تری پدید بیاورند. گل لیسیانتوس یکی از همین گل‌های به اصطلاح لاکچری است. اگر علاقه دارید تاج گل‌تان حتما یک یا دو مدل لوکس را میزبانی کند و از طرفی روی لیسیانتوس اصرار ویژه دارید، سعی کنید از رنگ زرد این گل بهره بگیرید.

6-    گل آنتوریوم

این گل نیز مانند لیسیانتوس یک گل لوکس محسوب می‌شود. رنگ‌های آن نیز معمولا قرمز و سفید هستند. پیشنهاد می‌کنیم اگر قصد سفارش تاج گل تبریک برای افتتاحیه کافه یک دوست صمیمی را دارید و می‌خواهید سنگ تمام بگذارید و از گل‌های لوکسی چون آنتوریوم استفاده کنید، تعداد زیادی از آن را در تاج گل‌تان به کار نبرید و گل‌های ارزان‌تر را نیز در کنارش قرار بدهید.

7-    گل لیلیوم

لیلیوم یا سوسن گل گرانی است که در تاج گل بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر می‌خواهید یک تاج گل تجملی و رسمی برای افتتاحیه کافه یک همکار یا شخصی که با آن صمیمی نیستید بفرستید، از ترکیب لیلیوم و آنتوریوم استفاده کنید.4

تاج گل

پیشنهاد نهایی

هدیه دادن گل در مناسبت‌های مختلف در فرهنگ ایرانی سابقه‌زیادی دارد. تاج گل تبریک یکی از بهترین هدایایی ست که می توانید در هر مراسمی برای عرض تبریک و ابراز شادی آن را به عزیزانتان هدیه دهید. امروزه سفارش تاج گل تبریک برای ۷ مناسبت مثل نمایشگاه، افتتاحیه، عروسی، همایش، سمینار، مسابقات ورزشی، مراسم شادی به یکی از مرسومات در جامعه مبدل شده است.

تاج گل تبریک برای افتتاحیه کافه باید پر از گل‌های رنگارنگ و انرژی‌بخش با رایحه‌های ملایم اما فراگیر باشد. ترکیب رسمی و تجملی مبتنی بر یک یا دو نوع گل گران‌قیمت چندان برای این نوع تاج گل مناسب نیست اما منعی نیز ندارد. شما با ارسال تاج گل تبریک برای افتتاحیه کافه دوست، خویشاوند یا همکارتان علاوه بر آرزوی موفقیت برای او، صمیمیت خود را نیز به نمایش می‌گذارید. موضوعی که ناخودآگاه موجب می‌شود رهگذران حسی خشک و رسمی به آن محیط نداشته باشند. همچنین سعی کنید متن تبریک برای افتتاحیه مغازه یا کافه را خودتان در قالبی دوستانه روی کارت‌پستال بنویسید. به یک متن زیبا برای افتتاحیه کافه دوست یا همکارتان بیندیشید.

اگر کسی در زندگی شما هست که دوست دارید برای شادی و موفقیت او تاج گل تبریک سفارش دهید، خوشبخت هستید.

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

سیزده − شش =